49372. Jean Dewasne, Komposition

Litografi. Rammemål: 64 x 74 cm.
Sign. J. Dewasne

Varenr 49372

13 December 2017 20:13

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3615500 DKK2017-12-13 20:11
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms