49372. Jean Dewasne, Komposition

Litografi. Rammemål: 64 x 74 cm.
Sign. J. Dewasne

Varenr 49372

13 December 2017 20:13

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3615500 DKK2017-12-13 20:11
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms