48876. Carl Bosevang (1885-1970): Frederiksborg Slot

Olie på lærred, 57 x 38 cm, sign. Bosevang 1920

Varenr 48876

3 Januar 2018 20:53

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25565400 DKK2018-01-03 20:49
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms