48911. Klapbord, empireform

Mahogni med intarsia i lyst træ på skuffer og ben i form af ranker og svaner. 19. årh.
B. 73, L. 94/138, H. 76 cm

Alm. brugsslitage, plade plettet

Varenr 48911

10 Januar 2018 20:28

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 300 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22370300 DKK2018-01-07 21:44
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms