50799. K. Husfeldt: Figurer ved en kyst

Moderen sidder med det lille barn, mens den unge pige hviler ved siden af.
Olie på malepap, 37 x 52 cm. Sign. K. Husfeldt 91

Varenr 50799

10 Januar 2018 20:36

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms