50661. Peter Olsen-Vendtegodt (1863-1937): Parti fra Bøllemosen

Olie på lærred. Sign. Peter Olsen-Ventegodt Bøllemosen juli-sept 1903 1904.
52 x 110 cm

Varenr 50661

10 Januar 2018 20:37

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms