50542. W. G. Svensson: Stråtækt gård i bakket landskab

Olie på lærred. 60 x 85 cm, sign. W..... G. Svensson

Varenr. 50542

10 Januar 2018 20:38

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms