50742. Ubekendt maler: Parti fra Brede med Brede værk

Olie på lærred. Sign. Ulstrup H. 93 x 157 cm

Varenr. 50742

10 Januar 2018 20:39

Vurdering 1000-1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms