48742. Louise Carlsen: Blomster på stenkarm

Olie på plade, 26 x 36 cm, sign. Louise Carlsen

Varenr. 48742

10 Januar 2018 20:41

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms