50800. E. Schneider: Interiør med blomster på chatol

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. E. Schneider

Varenr 50800

10 Januar 2018 20:45

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

22999600 DKK2018-01-10 20:20
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms