50828. Julius Paulsen (1860-1940): Parti fra Dragør

Olie på lærred. Usign. 42,5 x 52 cm.

Varenr 50828

10 Januar 2018 20:46

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

229991.200 DKK2018-01-10 20:20
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms