50831. Edvard Fischer; Gårdparti med børn og høns.

Olie på lærred. Sign. E Fischer. 29 x 39 cm.

Varenr. 50831

10 Januar 2018 20:46

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms