51211. Seks parfumeflakoner af glas samt et garnvinde (7)

Klart og iriseret glas med forgyldning, 1950erne.
H. 8-18,8 cm. Garnvinde af skildpadde og perlemor.
En mangler prop, den violette med limet skår.

Varenr 51211

10 Januar 2018 20:55

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 700 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23141700 DKK2018-01-10 20:52
5949650 DKK2018-01-10 20:40
23567400 DKK2018-01-06 19:19
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms