50632. Norton, Charmilles m.fl.: Fem lommeure

Forsølvede urhuse, nogle cisselerede med portræt, jæger mm.
Diverse mangler; emaljeskader, en sekundviser mangler. Brugsspor. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Varenr. 50632

10 Januar 2018 21:03

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms