50020. Arne Brendt (1924-2014): Fjordparti med grønlandsk familie

Olie på lærred, 68 x 97 cm. Sign.

Varenr 50020

10 Januar 2018 20:03

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24421400 DKK2018-01-05 08:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms