50231. Ove Köser (f. 1918): Vinterlandskab

Olie på lærred. Sign. O. Köser. 75 x 84 cm.

Varenr 50231

10 Januar 2018 20:03

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms