50019. Arne Brendt (1924-2014): Fangere ved kysten

Olie på lærred, 67 x 97 cm. Sign. Arne Brendt Grønland

Varenr 50019

10 Januar 2018 20:05

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms