49837. Jørgen Waring (f. 1938): Aftenlandskab med måne

Olie på lærred. Sign. J. Waring. 60 x 80 cm

Varenr. 49837

10 Januar 2018 20:07

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms