50528. Damebureau i palisander

Udskåret sarg med skuffe, cabriole ben, overdel med to mindre-, og en større skuffe og to døre med ovale glas. Grøn filt på pladen. 19. årh.s slutning.
B: 81, D. 54, bordhøjde 72, samlet højde 144 cm

Varenr. 50528

10 Januar 2018 20:11

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 1.800 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

F161.800 DKK2018-01-10 20:08
190451.700 DKK2018-01-10 18:57
191711.500 DKK2018-01-09 21:52
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms