51375. Barok chatol af eg

Lige front med fire skuffer, skrå klap. Bag klappen seks mindre skuffer med fronter fineret med nøddetræ. 18. årh. B. 110, D. 59, H. 104 cm

Lister på klap knækket af, men medfølger

Varenr 51375

17 Januar 2018 20:14

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms