51214. Et par italienske bordstager (2)

Skåret i træ og forgyldte. Barokform

Varenr. 51214

17 Januar 2018 20:19

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23487400 DKK2018-01-17 20:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms