51214. Et par italienske bordstager (2)

Skåret i træ og forgyldte. Barokform

Varenr 51214

17 Januar 2018 20:19

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23487400 DKK2018-01-17 20:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms