51062. Facetslebet vægspejl i forgyldt rigt udskåret ramme

Skæringer i form af englehoved, blomster, bladværk med mere. 69 x 42 cm

Varenr 51062

17 Januar 2018 20:32

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms