49175. Et par medaljonstole

Stel af mahogni, svungne armlæn, udskåret og med cabriole forben. Mørkeblåt uldbetræk.

Brugsspor, ét løst armlæn og ét flækket forben.

Varenr. 49175

17 Januar 2018 20:37

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms