51372. Relief skåret i træ og bemalet

Forestillende kvinder, der plukker frugt. Sign. Arno H. -39. 57 x 42,5 cm

Varenr 51372

17 Januar 2018 20:38

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 650 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

2114650 DKK2018-01-17 18:33
25346600 DKK2018-01-17 18:01
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms