50335. Hans Agersnap (1857-1925): Vidstrakt hedelandskab

Olie på lærred. Sign. H. Agersnap. I bred forgyldt ramme med udskåret bladværk. 75 x 140 cm

Varenr. 50335

17 Januar 2018 20:43

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms