51061. E. Østerberg: Teglgade - Mariager

Olie på lærred, 40 x 30 cm. Sign. E. Østerberg

Varenr 51061

17 Januar 2018 20:44

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 300 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22356300 DKK2018-01-12 18:22
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms