51061. E. Østerberg: Teglgade - Mariager

Olie på lærred, 40 x 30 cm. Sign. E. Østerberg

Varenr 51061

17 Januar 2018 20:44

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 300 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22356300 DKK2018-01-12 18:22
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms