51268. Carl Bille (1815-1898): Tremaster i hård sø

Olie på lærred. 20,5 x 31 cm. Sign. Carl Bille 1877 (reparation)

Varenr 51268

17 Januar 2018 20:44

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms