51223. Utydeligt sign. Kanalparti - København

Gamle Knippels Bro. Akvarel. 35 x 24 cm

Varenr 51223

17 Januar 2018 20:48

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 800 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25664800 DKK2018-01-17 20:44
1924800 DKK2018-01-17 20:46
19113600 DKK2018-01-16 17:20
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms