51223. Utydeligt sign. Kanalparti - København

Gamle Knippels Bro. Akvarel. 35 x 24 cm

Varenr. 51223

17 Januar 2018 20:48

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 800 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25664800 DKKOnsdag 20:44
1924800 DKKOnsdag 20:46
19113600 DKKTirsdag 17:20
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms