50538. John Gould: To litografier, fugle (2)

Saxicola capistrata og saxicola montana. Lysmål 37 x 30,5 cm. Tekst på bagsiden. Fra "Birds of Asia", 19. årh.

Varenr 50538

17 Januar 2018 20:46

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms