50540. John Gould: To litografier, fugle (2)

Gecinus Tancolo og Pitta Cyanura. Lysmål 42 x 30 og 43,5 x 33. Fra "Birds of Asia", 19. årh.

Varenr 50540

17 Januar 2018 20:46

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms