50543. John Gould og H.C. Richter: To litografier, fugle (2)

Citta Cinnamoventris og Troglodytes Nipalensis. Begge sign. i trykket J.Gould and H.C.Richter del. et lith. Hullmandel & Walton Imp. Lysmål 54 x 37 og 55 x 38 cm

Varenr 50543

17 Januar 2018 20:47

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

2883600 DKK2018-01-17 20:45
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms