50941. Maleri: Udsigt over Melsted bugten. Bornholm

Olie på lærred. 92 x 116 cm. Sign. EW 1925.

Varenr 50941

17 Januar 2018 20:47

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

36151.000 DKK2018-01-17 18:46
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms