50941. Maleri: Udsigt over Melsted bugten. Bornholm

Olie på lærred. 92 x 116 cm. Sign. EW 1925.

Varenr 50941

17 Januar 2018 20:47

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

36151.000 DKK2018-01-17 18:46
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms