51085. Monogramist: Mandsportræt

Olie på lærred, 85 x 68 cm. Sign. monogram

Varenr. 51085

17 Januar 2018 20:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms