50934. Ubekendt Kunstner: Landskab, i baggrunden borg - i forgrunden hyrder med geder

Olie på lærred, 45,5 x 60,5 cm. Dupleret (krakeleringer)

Varenr. 50934

17 Januar 2018 20:49

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

161012.200 DKKOnsdag 20:33
28832.200 DKKOnsdag 20:47
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms