50934. Ubekendt Kunstner: Landskab, i baggrunden borg - i forgrunden hyrder med geder

Olie på lærred, 45,5 x 60,5 cm. Dupleret (krakeleringer)

Varenr 50934

17 Januar 2018 20:49

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 2.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

161012.200 DKK2018-01-17 20:33
28832.200 DKK2018-01-17 20:47
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms