50934. Ubekendt Kunstner: Landskab, i baggrunden borg - i forgrunden hyrder med geder

Olie på lærred, 45,5 x 60,5 cm. Dupleret (krakeleringer)

Varenr 50934

17 Januar 2018 20:49

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

161012.200 DKK2018-01-17 20:33
28832.200 DKK2018-01-17 20:47
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms