50927. Rivera Bagur (1919-1993): Eva Ingenua

Olie på lærred, 61 x 38 cm. Sign. for- og bagside

Varenr 50927

17 Januar 2018 20:49

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms