50930. Ubekendt kunstner: Landskab med borg, i forgrunden personer

Olie på lærred, 64 x 76 cm (krakeleringer og reparationer)

Varenr 50930

17 Januar 2018 20:52

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

161012.000 DKK2018-01-17 20:34
203461.900 DKK2018-01-17 20:50
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms