50930. Ubekendt kunstner: Landskab med borg, i forgrunden personer

Olie på lærred, 64 x 76 cm (krakeleringer og reparationer)

Varenr. 50930

17 Januar 2018 20:52

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

161012.000 DKKOnsdag 20:34
203461.900 DKKOnsdag 20:50
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms