50931. Fritz Andersen: Landskab med sø

Olie på lærred, 50 x 65 cm. Sign. Fritz Andersen

Varenr 50931

17 Januar 2018 20:50

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

BASSET400 DKK2018-01-10 13:14
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms