50932. Fritz Andersen: Landskab

Olie på lærred, 40 x 50 cm. Sign. Fritz Andersen

Varenr 50932

17 Januar 2018 20:50

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20546400 DKK2018-01-17 11:49
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms