50932. Fritz Andersen: Landskab

Olie på lærred, 40 x 50 cm. Sign. Fritz Andersen

Varenr 50932

17 Januar 2018 20:50

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20546400 DKK2018-01-17 11:49
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms