51059. Ubekendt kunstner: Figur til hest

Olie på plade, 15,5 x 23,5 cm. Usign. (reparation)

Varenr 51059

17 Januar 2018 20:52

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

22370600 DKK2018-01-17 00:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms