51059. Ubekendt kunstner: Figur til hest

Olie på plade, 15,5 x 23,5 cm. Usign. (reparation)

Varenr. 51059

17 Januar 2018 20:52

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

22370600 DKKOnsdag 00:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms