50545. Jacob Meyer (1895-1971): Sydlandsk landsbyparti

Olie på lærred. 41 x 33 cm, sign. Jacob Meyer

Varenr 50545

17 Januar 2018 20:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 550 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 600 DKK

12658550 DKK2018-01-17 20:51
SP500 DKK2018-01-17 15:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms