50545. Jacob Meyer (1895-1971): Sydlandsk landsbyparti

Olie på lærred. 41 x 33 cm, sign. Jacob Meyer

Varenr. 50545

17 Januar 2018 20:53

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 550 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 600 DKK

12658550 DKK2018-01-17 20:51
SP500 DKK2018-01-17 15:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms