51129. Ubekendt kunstner: Komposition med figurer og fugle

Olie på lærred. Usigneret. 160 x 190 cm

Varenr. 51129

17 Januar 2018 19:41

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 7.500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

207617.500 DKKI går 19:38
SWH7.000 DKKI går 18:50
2806.500 DKKI går 18:36
210052.200 DKK2018-01-11 18:47
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms