51129. Ubekendt kunstner: Komposition med figurer og fugle

Olie på lærred. Usigneret. 160 x 190 cm

Varenr 51129

17 Januar 2018 19:41

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 7.500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

207617.500 DKK2018-01-17 19:38
SWH7.000 DKK2018-01-17 18:50
2806.500 DKK2018-01-17 18:36
210052.200 DKK2018-01-11 18:47
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms