51225. Ilona Ösz (1942- , Budapest): Børnene i byen

Olie på lærred, 70 x 100 cm, sign. Ilona Ösz 88

Varenr. 51225

17 Januar 2018 19:41

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms