51325. Susanne Aamund (1943-): Komposition

Olie på lærred, sign. Susanne Aamund og dateret 1981, 51 x 59 cm.

Varenr 51325

17 Januar 2018 19:42

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms