51217. Uffe Christoffersen, (1947- ): Hoveder

Olie på lærred, 18 x 35 cm, sign. på bagside Ulle Christoffersen 1976. Købt Galeri Birch, Bredgade

Varenr 51217

17 Januar 2018 19:44

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms