50611. Villy Møller: Havekomposition

Olie på lærred, marmoreret tilhørende ramme. Usign. 92 x 86 cm

Varenr 50611

17 Januar 2018 19:45

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms