50641. Holger J. Jensen (1900-1966): Parkmotiv

Olie på lærred, sign. monogram HJ. 46 x 57 cm

Varenr. 50641

17 Januar 2018 19:45

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 650 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

12649650 DKKI går 19:30
T3VMYV600 DKKTirsdag 12:08
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms