50641. Holger J. Jensen (1900-1966): Parkmotiv

Olie på lærred, sign. monogram HJ. 46 x 57 cm

Varenr 50641

17 Januar 2018 19:45

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 650 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

12649650 DKK2018-01-17 19:30
T3VMYV600 DKK2018-01-16 12:08
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms