50943. Johannes Hofmeister (1914-1990): Landskab

Litografi. sign. Johs Hofmeister 194/310. Lysmål 58 x 63 cm

Varenr 50943

17 Januar 2018 19:46

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms