50959. Ubekendt kunstner: Huse ved en kyst

Olie på lærred. Sign. L.N. 40 x 50 cm

Varenr. 50959

17 Januar 2018 19:46

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

17483600 DKKMandag 14:28
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms