50959. Ubekendt kunstner: Huse ved en kyst

Olie på lærred. Sign. L.N. 40 x 50 cm

Varenr 50959

17 Januar 2018 19:46

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

17483600 DKK2018-01-15 14:28
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms