50899. Jack Kampmann (1914-1989): Landskab

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. Kampmann -56 (spor efter vandskade)

Varenr. 50899

17 Januar 2018 19:47

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms