49161. Mette Svarre: Promenade

Gående figur i aftenlys. Olie på lærred monteret på plade. Sign. Mette Svarre 1982. 32 x 34 cm

Varenr 49161

17 Januar 2018 19:48

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms