49166. Peter Macholm: "Glade vinduer"

Komposition med ansigter. Akryl på pap. sign. PM. 31,4 x 21 cm. Etiket på bagsiden med titel og dateret 1989

Varenr 49166

17 Januar 2018 19:48

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms